Działalność związana z firmą VIPERCOM prowadzona jest od 2003 roku. Założycielem i właścicielem firmy jest Krzysztof Urbanek, który początkowo pracował jako informatyk w oddziałach IT różnych firm.

       Lata praktyki, doświadczenia sprawiły, że w 2003 roku zarejestrował firmę VIPERCOM. Początkowo zajmowaliśmy się tylko realizacja stosunkowo małych projektów. Aktualnie firma posiada wykwalifikowanych pracowników z ogromnym doświadczeniem, co pozwoliło rozszerzyć zakres świadczonych usług.

Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem stron WWW, wdrażaniem sklepów internetowych, tworzeniem projektów graficznych, przygotowaniem reklamy wielkoformatowej, identyfikacją wizualną, gadżety reklamowe, szybką i sprawną obsługą informatyczną, tworzeniem prostych aplikacji bazodanowych, przygotowywaniem zestawów komputerowych, serwisem oraz modernizacją sprzętu komputerowego, naprawami, przeglądami, konserwacją sprzętu biurowego, projektowaniem i wykonawstwem sieci komputerowych LAN. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

        Większość naszych realizacji to projekty nietypowe, jednostkowe, o różnorodnej złożoności wykonywane na indywidualne zamówienie w sposób kompleksowy od pomysłu poprzez projekt do efektu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.