Start O firmie Oferta Kontakt
Strona startowa
Kompleksowa obsługa budowy:

Opracowania do celów prawnych:
iiGEO jest młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą. Na bieżąco śledzimy zmiany w polskim prawie, nie tylko geodezyjnym, ale i budowlanym, tak aby służyć pomocą zarówno dla tych, którzy pierwszy raz przystępują do swojej wymarzonej inwestycji, jak i tych, którzy mają ją już za sobą.

Współpracujemy z solidnymi projektantami i wykonawcami robót budowlanych, dlatego możemy służyć pomocą w znalezieniu odpowiedniego fachowca. Mamy wypracowane schematy działania dla spraw typowych i powtarzalnych, jak również dla tych bardziej skomplikowanych. Realizujemy zarówno duże zlecenia, jak i mniejsze. Każdemu inwestorowi poświęcamy maksimum uwagi.

iiGEO świadczy pełen zakres usług geodezyjnych dla klientów indywidualnych oraz instytucji. Dysponujemy nowoczesnym, elektronicznym sprzętem pomiarowym oraz korzystamy z systemów satelitarnych GPS, opartych na pomiarze metodą Real Time Kinematic. Kadra z wieloletnim doświadczeniem w geodezji gwarantuje Państwu szybką i fachową realizację powierzonych zleceń. Nie boimy się podejmować realizacji nawet najbardziej nietypowych prac. Zapraszamy do podjęcia współpracy.

Copyright iiGEO 2014. All rights reserved. Created by Vipercom