Kominki z duszą Warszawa
Miło jest gościć Państwa na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Naszą domeną jest budowa różnego rodzaju kominków, grill'i, palenisk, altan, wędzarni oraz wiele innych nietypowych prac z surowców naturalnych. Zachęcamy do przejrzenia naszego serwisu.

Kominki domowe
Wykonujemy kominki według własnych projektów: marmurowe, kaflowe, z trawertynu, dla wszystkich rodzajów wnętrz: stylowych, tradycyjnych, nowoczesnych.

Marzeniem wielu z nas są długie, zimowe wieczory, spędzone w blasku i cieple rozpalonego kominka. Widok błyskających płomieni pozwala zapomnieć o szarej prozie dnia codziennego, rozluźnia i ma wpływ relaksujący.
Jeżeli warunki techniczne pozwalają na zbudowanie kominka, warto wykorzystać tę możliwość i wyposażyć mieszkanie w ten elegancki, prestiżowy, a zarazem zwykły element domowego ogniska. Zróżnicowane formy kominków, szeroki wachlarz rodzajów zewnętrznej zabudowy, pozwalają każdemu odnaleźć swój indywidualny charakter dostosowany do upodobań i układu pomieszczenia. Forma obudowy kominka, jak również dobór materiałów, z których ma być wykonana, mają bardzo istotne znaczenie w utrzymaniu spójności stylistycznej wnętrza. Wśród materiałów najbardziej rozpowszechniony jest kamień. Prosty, w formie jednolitej płyty, o właściwie dobranym kształcie, doskonale współgra z wnętrzem nowoczesnym, oszczędnie wyposażonym w meble. Formy stylizowane, rzeźbione, znajdują swoją kontynuacje we wnętrzach o podobnym charakterze.

Kominki ogrodowe
Nasza firma zajmuje się również wykonaniem grillów ogrodowych, altan, palenisk. Stworzymy w Twoim ogrodzie miejsce na organizowanie miłych spotkań z przyjaciómi.
Kominek ogrodowy może być odrębnym elementem wyposażenia, choć najlepiej gdy jest integralną częścią tarasu. Nadaje wtedy miejscu szczególny klimat i powoduje, że taras zamienia się w urocze i specyficzne miejsce na świeżym powietrzu. Można w nim przygotowywać potrawy grillowane na ruszcie ogrzewanym węglem drzewnym albo posiedzieć przy nim w pobliżu palących się drew podczas chłodniejszych letnich i jesiennych dni, a także wieczorów z najbliższą osobą lub przyjaciółmi.
Copyright ALTANY I KOMINKI Z DUSZĄ Warszawa 2012. All rights reserved. Created by VIPERCOM